SEPETİM

Teslimat Bilgileri

 Kargo Ücretiniz Ne Kadar ?

Sitemiz üzerinden verilen siparişlerde kargo ücreti 15 TL’dir. kapıda ödeme seçeneğini seçtiğinizde 10 TL tahsilat bedeli alınmaktadır.Sipariş sırasında bu tutar faturanıza yansıtılmaktadır.


Siparişim Ne Zaman Kargoya Verilir ?

Siparişiniz sisteme 'Yeni Sipariş olarak düştükten sonra en erken 1, en geç 6 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Pazar günleri ve resmi tatil günleri hariçtir.


Kapıda Ödeme İle Yaptığım Sipariş İptal Görünüyor, Ne Yapmalıyım ?

Kapıda ödeme ile alışveriş yapılması durumunda iletişim bilgilerinizi ad, soyad, telefon numarası, açık adres(mahalle, cadde, sokak, kapı no, daire no, il, ilçe varsa şirket ismi) şeklinde girmeniz gerekmektedir. İletişim bilgilerinde eksik/yanlış olan siparişler iptal edilir.Bilgileri eksik olan müşterilere ürün gönderimi gerçekleştirilmez. Bütün iletişim bilgilerinizi güncelleyerek tekrardan sipariş oluşturabilirsiniz.


 Siparişim Hangi Saatlerde Teslim Edilecek ?

Siparişiniz ARAS Kargo tarafından 08:30-17:30 olan mesai saatleri içerisinde belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.Hafta sonu kargo teslimatı yapılmamaktadır, bu saatler hafta içi yapılan teslimatlar için geçerlidir.


İade Kargosu İçin Ücret Ödeyecek Miyim ?

Siparişinizde kargodan kaynaklı ya da bizden kaynaklı bir sorun varsa kargo ücreti ödemeden ürünü bize ARAS Kargodan gönderebilirsiniz.Ürün elinize geçtiği günden itibaren bizi  0232 332 23 34  numaralı sabit hattımızdan 3 iş günü içinde bilgilendirip ,ürünü 14 iş günü içinde ARAS kargo kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz. Kargonuzu bir sorun olmadığı halde keyfi bir şekilde iade etmek isterseniz kargo ücreti size ait olacak şekilde faturasıyla ARAS kargodan gönderebilirsiniz.


Siparişimin Teslimat Adresini Nasıl Değiştirebilirim ?

Siparişiniz faturalanıp kargoya verildikten sonra adresinizde bir değişiklik yapamıyoruz. ARAS kargodan cep telefonunuza SMS olarak takip kodunuz geldikten sonra, yeni adresinizi ARAS kargoyu arayıp, onlara bildirerek değiştirebilirsiniz.

Faturayı Neden Paketin Üzerinde Gönderiyorsunuz ? 

Yasal olarak siparişinize ait faturayı paket üzerinde gönderme ve isim soyisim yazma zorunluluğu bulunmaktadır.

Sitemizde çerez konumlandırmaktayız, kullanmaya devam ettiğinizde çerezler ile toplanan kişisel verileriniz Veri Politikamız-Bilgilendirmelerimizde belirtilen amaçlar ve yöntemlerle mevzuatına uygun olarak kullanılacaktır.
Ürün stoklarımızda tükenmiştir. Geldiğinde size ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz
E-Posta
Telefon